آموزش مقدماتی نرم افزار ADAMS

ADAMS Learning Basics

15,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در محيط Adams/view مي توان با استفاده از ابزارهاي قدرتمند موجود در آن اجزا تشكيل دهنده مدل مكانيكي را به راحتي ايجاد نمود و مكانيزم مطلوب را مدل سازي کرد. Adams/view اين امكان را به كاربر مي دهد تا حركت مكانيزم را شبيه سازي نمايد و جهت يافتن طرح بهينه و مطلوب مكانيزم مذكور متغيرات طراحي خود را مورد ارزيابي قرار دهد...

معرفی سه محیط کاربردی نرم افزار آدامز ADAMS:

  • محیط ADAMS/View:

در محيط Adams/view مي توان با استفاده از ابزارهاي قدرتمند موجود در آن اجزا تشكيل دهنده مدل مكانيكي را به راحتي ايجاد نمود و مكانيزم مطلوب را مدل سازي کرد. Adams/view اين امكان را به كاربر مي دهد تا حركت مكانيزم را شبيه سازي نمايد و جهت يافتن طرح بهينه و مطلوب مكانيزم مذكور متغيرات طراحي خود را مورد ارزيابي قرار دهد.


  • محیط ADAMS/Car:

ADAMS/Car يك محيط ويژه براي مدل سازي وسايل نقليه مي باشد. با استفاده از آن مي توان به سرعت زير ساختارهاي مربوط به يك وسيله نقليه را ايجاد كرده و سپس آن ها را به منظور ملاحظه رفتار و عملكردشان تحليل نمود. با تعريف كردن زير سيستم هاي وسيله نقليه نظير بدنه، جلوبندي، سيستم تعليق، سيستم فرمان و... مي توان كليه آن ها را در محيط ADAMS/Car مونتاژ نمود و بررسي ها و تحليل هاي مورد نظر بر روي كل سيستم را در ADAMS/Car انجام داد.


  • محیط ADAMS/Engine:

ADAMS/Engine محيط ويژه اي را براي مدل سازي موتورهاي احتراق داخلي در اختيار كاربر قرارمي دهد. با استفاده از آن مي توان به سرعت زير سيستم هاي مربوط به يك موتور احتراق داخلي نظير سيلندر پيستون، ميل لنگ، سوپاپ و ... را ايجاد و مونتاژ نمود و در نهايت عملكرد سيستم را مورد بررسي قرار داد. بر اساس نتايج ADAMS/Engine مي توان به منظور ارزيابي اثرات متغيرات سيستم، در مولفه هاي سازنده موتور تغييراتي ايجاد نمود.

آموزش مقدماتی نرم افزار ADAMS یک آموزش جامع و کم نظیر از نرم افزار ADAMS می باشد. الگوی آموزشی این کتاب مبتنی بر تشریح دستورات نرم افزار می باشد. این آموزش مشتمل بر 1682 صفحه، به زبان انگلیسی روان و به همراه تصاویر رنگی هر محیط و نوار ابزارها، گردآوری شده است.

یادگیری مقدماتی نرم افزار آدامز

جهت خرید آموزش مقدماتی نرم افزار ADAMS به مبلغ فقط 15000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
آموزش مقدماتی نرم افزار ADAMS
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
انگلیسی
تعداد صفحات:
1682 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...