محاسبات و تحلیل عددی تابلوی تبلیغاتی تحت بار نوسانی

Calculation and numerical analysis of billboard under oscillating load

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تابلوهای تبلیغاتی از جمله سازه هایی هستند که به ویژه در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. البته غالب تابلوهای اجرا شده دارای کیفیت اجرای مناسبی نیستند و حتی در بسیاری از موارد تابلوها طرح سازه ای نمی شوند و صرفاً به صورت تجربی اجرا می شوند. تابلوها از جنس های مختلف و در اشکال متفاوت طراحی و اجرا می شوند. تابلو ها به طور عمده از فولاد و چوب ساخته می شوند که نوع چوبی آن در کشور ما متداول نمی باشد...

تابلوهای تبلیغاتی از جمله سازه هایی هستند که به ویژه در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. البته غالب تابلوهای اجرا شده دارای کیفیت اجرای مناسبی نیستند و حتی در بسیاری از موارد تابلوها طرح سازه ای نمی شوند و صرفاً به صورت تجربی اجرا می شوند. تابلوها از جنس های مختلف و در اشکال متفاوت طراحی و اجرا می شوند. تابلو ها به طور عمده از فولاد و چوب ساخته می شوند که نوع چوبی آن در کشور ما متداول نمی باشد. عمر مفید نوع چوبی 25 سال و نوع فولادی 50 سال تخمین زده می شود. همچنین پایه نگهدارنده تابلوها می تواند به صورت خرپایی و یا منوپل باشد. خود تابلو نیز معمولاً از ورق های نازک گالوانیزه به صورت ساده یا موجدار در نظر گرفته می شود.

بارهای عمده وارد بر این سازه ها، بار مرده و بار باد می باشد. به دلیل وزن کم سازه لزومی به طرح لرزه ای آن نمی باشد. بارگذاری این سازه ها بسیار ساده بوده و بر اساس ضوابط ارائه شده در مبحث ششم مقررات ملی ساختمان انجام می شود. پایه تابلو می تواند از انتها به بیس پلیت متصل شود یا اینکه تا تراز تحتانی فونداسیون امتداد یابد. در شکل زیر شمای کلی یک نمونه از نوع دوم را ملاحظه می فرمایید.

ANSYS
طراحي و مدل سازي قطعات دستگاه با Mechanical Desktop
ABAQUS

پروژه محاسبات و تحلیل عددی تابلوی تبلیغاتی تحت بار نوسانی مشتمل بر 21 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، با فرمت word، گردآوری شده است. شکل زیر یک تابلوی تبلیغاتی را نشان می دهد که در کنار اتوبان نصب شده است و اطلاعات مربوط به رانندگی بر روی این تابلو نمایش داده می شود. با در نظر گرفتن ابعاد این تابلوی روان و نحوه نصب آن، موارد زیر در این پروژه محاسبه می گردد:

  • مدل سازی نیروی باد به صورت یک نیروی نوسانی هارمونیک بر اساس استاندارد
  • تعیین ارتفاع تابلو بر اساس استاندارد
  • طراحی لوله بین تابلو و زمین بر اساس استاندارد DIN آلمان
  • طراحی پیچ و جوش در اتصال لوله به زمین
  • انتخاب نحوه اتصال لوله به تابلو و طراحی آن

* توجه: لازم به ذکر است که علاوه بر فایل پروژه، فایل راهنمای طراحی تابلوهای تبلیغاتی یا همان بیلبوردها (11 صفحه، به زبان فارسی، با فرمت pdf) نیز جهت دانلود قرار داده شده است.

محاسبات و تحلیل عددی تابلوی تبلیغاتی تحت بار نوسانی

جهت خرید پروژه محاسبات و تحلیل عددی تابلوی تبلیغاتی تحت بار نوسانی به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل 1:
پروژه محاسبات و تحلیل عددی تابلوی تبلیغاتی تحت بار نوسانی
فرمت فایل: word
زبان نگارش فایل: فارسی
تعداد صفحات: 21 صفحه
عنوان فایل 2:
راهنمای طراحی تابلوی تبلیغاتی (بیلبوردها)
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: فارسی
تعداد صفحات: 11 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...