برخورد و گسترش سطوح و احجام در CATIA

Unfold in CATIA

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یکی از مهم ترین مباحثی که در صنعت وجود دارد، مبحث ایجاد قطعات ورقکاری است که معمولاً با تهیه گسترده اولیه و تغیر شکل آن به روش هاي مختلف (رولکاري، خم کاري، پرس و ...) امکان پذیر است. در این بین ایجاد گسترده اولیه به طور دقیق از روش هاي دستی امکان پذیر نیست و یا دست کم دشوار می نماید. چرا که این روش ها بر مبناي هندسه ترسیمی بوده و رسم دقیق نیاز به نقطه یابی بسیار دارد و از آنجا که انسان امروزي عادت کرده است کارهاي تکراري و نیازمند به دقت خود را به موجود شریفی به نام رایانه بسپارد، این مقوله نیز از این قاعده مستثنی نمانده است...

یکی از مهم ترین مباحثی که در صنعت وجود دارد، مبحث ایجاد قطعات ورقکاری است که معمولاً با تهیه گسترده اولیه و تغیر شکل آن به روش هاي مختلف (رولکاري، خم کاري، پرس و ...) امکان پذیر است. در این بین ایجاد گسترده اولیه به طور دقیق از روش هاي دستی امکان پذیر نیست و یا دست کم دشوار می نماید. چرا که این روش ها بر مبناي هندسه ترسیمی بوده و رسم دقیق نیاز به نقطه یابی بسیار دارد و از آنجا که انسان امروزي عادت کرده است کارهاي تکراري و نیازمند به دقت خود را به موجود شریفی به نام رایانه بسپارد، این مقوله نیز از این قاعده مستثنی نمانده است. این حقیر با تجربه اندکی که در صنعت در این موضوع داشته ام، روش هاي دستی را بسیار دشوار (یا بهتر بگوییم وقت گیر) دیده و خطاهاي گران قیمتی را تجربه کرده ام، تا جایی که به روش هاي تجربی روي آورده بودم، بر آن شدم تا راهکار دقیق تري براي این مشکل بیابم.

پس از چندي متوجه شدیم که نرم افزارهاي امروزي به راحتی قادر به این کار بوده و از الگوریتم هاي نسبتاً دقیقی نیز براي این کار استفاده می کنند. پس از استفاده از این نرم افزارها و دستیابی به دقت بیشتر و البته بسیار سریع تر، این ایده به نظرم آمد تا در همین راستا نوشته اي را تهیه و در دست علاقه مندان (مخصوصاً صنعت گران عرصه صنایع فلزي) قرار دهم. اما این ایده به دلایل مختلف از جمله ضیق وقت، در بایگانی ذهنمان قرار گرفت تا امروز که خود را مدرس می بینم. بنابراین به خود گفتیم وقت تجیدد خاطرات دوران CATIA یکی از این نرم افزارهاي پرقدرت به نام صنایع فلزی است، چه دوران دانشجویی و چه دوران کار در این صنعت امیدواریم این نوشته مفید واقع افتد. (پیشگفتاری از مولف)

آموزش کامل مونتاژ کاری در CATIA

آموزش برخورد و گسترش سطوح و احجام در CATIA مشتمل بر 52 صفحه، تایپ شده، با فرمت pdf، به همراه تصاویر رنگی گردآوری شده است.

گسترش و برخورد سطوح و احجام در نرم افزار کتیا

جهت خرید آموزش برخورد و گسترش سطوح و احجام در CATIA به مبلغ 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
برخورد و گسترش سطوح و احجام در CATIA
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
52 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...