آموزش مقدماتی طراحی تجهیزات کارخانه با PDMS

Factory equipment design with PDMS

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از جمله صنایع بزرگ و مادر برای هر کشوری محسوب می شود. طراحی و مدل سازی واحدهای این صنایع را می توان از جمله مراحل پر هزینه در بهره برداری آنها مطرح نمود. بنابراین، استفاده از ابزار مناسب و توانمند برای کاهش دردسرهای اولیه طراحی و مدل سازی، می تواند راه را برای رسیدن به هدف مورد نظر هموار نمود...

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از جمله صنایع بزرگ و مادر برای هر کشوری محسوب می شود. طراحی و مدل سازی واحدهای این صنایع را می توان از جمله مراحل پر هزینه در بهره برداری آنها مطرح نمود. بنابراین، استفاده از ابزار مناسب و توانمند برای کاهش دردسرهای اولیه طراحی و مدل سازی، می تواند راه را برای رسیدن به هدف مورد نظر هموار نمود. نرم افزار PDMS به عنوان یکی از کارآمدترین نرم افزارهای جهان در مدیریت طراحی و مدل سازی واحدهای مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به حساب می آید و آموزش این نرم افزار برای مهندسان مرتبط با این صنایع از اهمیت زیادی برخوردار است. به این ترتیب، به منظور افزایش سطح دانش مهندسان و آشنایی اولیه آن ها با نرم افزار PDMS این مجموعه فراهم و سعی شده است تا با متن ساده و روان دستورات کاربردی و مورد نیاز به همراه مثال های مناسب ارائه شود.

آموزش مقدماتی طراحی تجهیزات کارخانه با PDMS مشتمل بر 834 صفحه، با فرمت pdf، به زبان فارسی، همراه با تصاویر، به ترتیب زیر گردآوری شده است. در این آموزش سعی شده است تا با ارائه مثال، دستورات پر کاربرد نرم افزار در ماژول Design بررسی شود. در یک تقسیم بندی کلی این آموزش را می توان متشکل از سه بخش دانست:

  • بخش مدل سازی سازه ها
  • بخش مدل سازی تجهیزات
  • بخش مدل سازی سیستم پایپینگ

برای مدل سازی هر بخش پروژه از Application خاصی استفاده شده است. کاربرد Structures و زیر مجموعه های آن (Sub Application) برای مدل سازی اجزای مختلف سازه مورد استفاده قرار می گیرد.

گام اول:

ابتدا ستون ها و تیرهای سازه به همراه اتصالات و قیود تقویتی (Bracing) مدل سازی شده اند. برای این بخش از سازه، زیر مجموعه Beams & Columns مورد استفاده قرار می گیرد.

گام دوم:

در طبقه اول سازه یک صفحه (Panel) ساخته می شود و هندسه آن در نقاط مشخص ویرایش خواهد شد. برای این بخش از سازه نیز، زیر مجموعه Panels & Plates مورد استفاده قرار می گیرد.

گام سوم:

برای تکمیل مدل، کف سازه (Base Plate) ،Platform و همچنین پلکان (Stair) و نردبان (Ladder) ساخته می شود. برای این بخش از سازه نیز، زیر مجموعه ASL Modeller مورد استفاده قرار می گیرد.

بخش دوم این آموزش به مدل سازی تجهیزات اختصاص دارد. برای مدل سازی تجهیزات از کاربرد Equipment استفاده شده است. در این بخش سه نوع تجهیز درام، برج و پمپ به سه روش متفاوت ساخته  شده اند. بخش آخر این آموزش به نحوه مدل سازی سیستم پایپینگ مربوط می باشد. برای این بخش نیز از کاربرد Pipework استفاده شده است.

آموزش مقدماتی طراحی تجهیزات کارخانه با نرم افزار PDMS

جهت خرید آموزش مقدماتی طراحی تجهیزات کارخانه با PDMS به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از رید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
آموزش مقدماتی طراحی تجهیزات کارخانه با PDMS
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
834 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...