محاسبه معکوس ماتریس با Cofactor در MATLAB

Matrix inverse calculation using cofactor in MATLAB

15,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در جبر خطی کوفاکتور (یا گاهی مکمل”adjunct”) به ساختاری گفته می شود که هم در محاسبه دترمینان و هم در محاسبه معکوس یک ماتریس مربعی کاربرد دارد. بطور خاص برای هر عضو (i,j) در یک ماتریس مربعی یک عدد بنام کوفاکتور (i,j) محاسبه می گردد که در ماتریسی با نام کوفاکتور برای محاسبه ی معکوس ماتریس مربعی مورد استفاده قرار می گیرد....

در جبر خطی کوفاکتور (یا گاهی مکمل”adjunct”) به ساختاری گفته می شود که هم در محاسبه دترمینان و هم در محاسبه معکوس یک ماتریس مربعی کاربرد دارد. بطور خاص برای هر عضو (i,j) در یک ماتریس مربعی یک عدد بنام کوفاکتور (i,j) محاسبه می گردد که در ماتریسی با نام کوفاکتور برای محاسبه معکوس ماتریس مربعی مورد استفاده قرار می گیرد.


آموزش محاسبه معکوس ماتریس با Cofactor در MATLAB حاوی برنامه MATLAB برای کوفاکتور نوشته شده می باشد و با دریافت ماتریس ورودی A ماتریس کوفاکتور را برای یک ماتریس مربعی n x n تولید می نماید و با استفاده از رابطه بالا معکوس ماتریس ورودی A را محاسبه می نماید adj (A ترانهاده ماتریس کوفاکتور است). نهایتا برنامه در خروجی ماتریس کوفاکتور و ماتریس معکوس A را نمایش خواهد داد. همچنین به همراه آموزش، m فایل نوشته شده در نرم افزار MATLAB، در فایل rar دانلود شده موجود می باشد. این آموزش مشتمل بر 6 صفحه، به زبان انگلیسی، تایپ شده، با فرمت PDF، گردآوری شده است.

محاسبه معکوس ماتریس با استفاده از کوفاکتور در متلب

جهت خرید آموزش محاسبه معکوس ماتریس با Cofactor در MATLAB به مبلغ فقط 15000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر محصولات مشابه و فروشگاه ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
محاسبه معکوس ماتریس با Cofactor در MATLAB
فرمت فایل:
pdf و m فایل نرم افزار MATLAB
زبان نگارش فایل:
انگلیسی
تعداد صفحات:
6 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...