شرایط مرزی و پارامترهای آشفتگی در Fluent

Boundary conditions and perturbation parameters in fluent

20,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

براي حل عددي فرم گسسته معادلات دیفرانسیلی پاره اي، تعیین شرائط مرزي و اولیه الزامی است. این موضوع در بحث ریاضی یک اصل محسوب می شود. در شبیه سازي عددي جریان سیال نیز علاوه بر مطرح بودن بحث ریاضی حل معادلات، باید نوع و فیزیک جریان نیز در مرزهاي دامنه محاسباتی به حلگر شناسانده شود...

براي حل عددي فرم گسسته معادلات دیفرانسیلی پاره اي، تعیین شرائط مرزي و اولیه الزامی است. این موضوع در بحث ریاضی یک اصل محسوب می شود. در شبیه سازي عددي جریان سیال نیز علاوه بر مطرح بودن بحث ریاضی حل معادلات، باید نوع و فیزیک جریان نیز در مرزهاي دامنه محاسباتی به حلگر شناسانده شود. بنابراین هدف از تعریف شرائط مرزي در دینامیک سیالات عددي، مقید ساختن فرم گسسته معادلات براي حل آن در یک چهارچوب خاص و نیز تعریف ویژگی جریان در مرزهاي دامنه محاسباتی می باشد. فرم هاي متعددي از شرایط مرزي براي شبیه سازي جریان وجود دارد. بعضی از شرایط مرزي حالت خاص داشته و بعضی از آن نیز بطور گسترده اي براي آنالیز انواع جریان استفاده می شود.

استفاده از شرط مرزي مناسب تابعی از نوع رژیم جریان، اطلاعات موجود در ورودي و خروجی جریان و نیز سازگاري نوع حلگر و الگوریتم عددي استفاده شده با شرط مرزي است. در صورت انتخاب نامناسب شرط مرزي، نه تنها دقت شبیه سازي کاهش می یابد بلکه در مواقعی نیز موجب همگرائی کند و یا حتی واگرائی در روند حل می شود. یکی از مزیت هاي نرم افزار فلوئنت، جامع بودن شرائط مرزي موجود در این نرم افزار می باشد. خوشبختانه در این نرم افزار، تقریباً تمامی شرایط مرزي موجود در نظر گرفته شده است. البته در نسخه 6 نرم افزار فلوئنت قابلیت هاي جدیدي در تعریف شرائط مرزي نسبت به نسخه 5.23 این نرم افزار وجود دارد. در این جزوه آموزشی سعی شده تا انواع شرایط مرزي موجود در این نرم افزار به همراه تئوري و راه کارهاي استفاده از آنها و همچنین قابلیت هاي اضافه شده به نسخه 6 این نرم افزار، به طور کامل تشریح گردد.


آموزش شرایط مرزی و پارامترهای آشفتگی در Fluent مشتمل بر 58 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، دیاگرام و فرمول ها و روابط ریاضی با فرمت pdf، گردآوری شده است.

شرایط مرزی و پارامترهای آشفتگی در نرم افزار فلوئنت

جهت خرید آموزش شرایط مرزی و پارامترهای آشفتگی در Fluent به مبلغ فقط 20000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
شرایط مرزی و پارامترهای آشفتگی در Fluent
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
58 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...