سوالات پر تکرار مصاحبه شغلی و نحوه جواب دادن

The key to hiring is in your hands

30,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

جستجوي کار و کاريابي بدون خطا نيست اما با کمي توجه مي شود از بيشتر اشتباه ها پرهيز کنيد. بهترين راه براي دست يافتن به يک شغل خوب اين است که روي يک هدف متمرکز باشيد. هر چه هدفمندتر باشيد جست و جوي شما براي کار قوي‌تر خواهد بود...

مصاحبه های استخدامی و هر آنچه در مصاحبه استخدام از شما میپرسند!!!

نکاتی که در مصاحبه های استخدامی باید بدانیم!!!

نمونه سوالات مصاحبه آزمون های دولتی همراه با جزوه آمادگی مصاحبه!!!

جستجوي کار و کاريابي بدون خطا نيست اما با کمي توجه مي شود از بيشتر اشتباه ها پرهيز کنيد. بهترين راه براي دست يافتن به يک شغل خوب اين است که روي يک هدف متمرکز باشيد. هر چه هدفمندتر باشيد جست و جوي شما براي کار قوي‌تر خواهد بود. از طرف ديگر، اغلب جويندگان کار رفتارهايي از خود نشان مي دهند که معلوم مي‌شود آنها آموزش کافي و بهينه اي را نديده‌اند و يا با شرايط محيط کار جديد تطبيق نخواهند يافت. رزومه‌ها کارايي افراد را نشان نمي‌دهد اما سبک نگارش آن بر توانايي و قدرت شما در کار مورد نظر، تاييدي است و اهميت بسزايي دارد. ميزان حقوق مورد نظرشان با واقعيت تطابقي ندارد بايد حقوقي را درخواست کنيد که معقول باشد نه خيلي کم نه خيلي زياد. در این آموزش، اشتباهاتي را که جويندگان کار به هنگام کاریابی انجام مي دهند و از آن مطلع نیستند را مورد بررسي قرار داده و راه های جلوگیری از آن را بیان شده است.

در بخشی دیگر از این آموزش نحوه نوشتن و ویرایش يك رزومه خوب و موثر که منجر به دعوت براي انجام مصاحبه استخدامي مي شود بیان می گردد. رزومه متني است چند صفحه اي حاوي اطلاعات و مشخصات كه شما بايد قبل از مصاحبه در اختيار كارفرمايان قرار دهيد تا آنان امكان يابند ارزيابي اوليه اي از توانايي هاي شغلي شما داشته باشند. در واقع رزومه بايد تصويري ذهني از شما و فعاليت هاي شغلي تان به خواننده ارائه كند. از اين حيث رزومه جنبه اي تبليغاتي دارد بدين ترتيب كه ويژگي هاي مؤثر و مفيد خود را در اختيار كارفرما قرار مي دهيد و به نوعي سعي مي كنيد تا وي را متقاعد كنيد كه از بين چندين داوطلب، شما را براي شركت در مصاحبه انتخاب كند. رزومه بايد به طور مثبتي مهارت ها و توانايي هاي شما را نشان دهد. رزومه در عين حال كه بايد كاملاً صادقانه باشد، در آن جايي براي تعارفات و شكسته نفسي نيست. رزومه زندگي نامه، شرح گذشته و يا حال شما نيست (هر چند كه قسمت عمده آن مربوط به سوابق كاري تان مي شود). اولين هدف رزومه جلب توجه كارفرماست. بنابراين در هر جمله اي كه مي نويسيد بايد سعي كنيد به نوعي علاقه و توجه خواننده را جلب كنيد. يك رزومه خوب مي تواند كليد موفقيت شما در امر كاريابي باشد. به آن از ديد انجام وظيفه نگاه نكنيد، نوشتن رزومه با پر كردن فرم ثبت نام فرق مي كند!

در این آموزش نحوه نوشتن و ویرایش رزومه کاری بطور اصولی و دقیق و 10 سؤال رایجی كه كارفرمايان در رزومه شما دنبال پاسخ آنها مي گردند بطور کامل آموزش داده شده است. استخدام شدن هم معمولا نتيجه يك مصاحبه موفقيت آميز است. بسياري از جويندگان كار، زماني كه بايد به پرسش هاي مصاحبه، پاسخ هاي كامل و پرمعنا بدهند، اين كار را نمي كنند. تصور کنید برای مصاحبه استخدامی به یک شرکت، سازمان و یا اداره دعوت شده اید. حال مصاحبه کننده شروع به سوال از شما می نماید. شما بایستی با یک مکث کوتاه شروع به پاسخ دادن نمایید. اگر پاسخ های شما قانع کننده نباشد آنگاه احتمال قبول نشدن شما افزایش می یابد.


در این آموزش، 7 نكته در صندلي داغ مصاحبه که کارجویان عزیز بایستی رعایت نمایند و همچنین چه پرسش‌هايي بايد در هنگام انجام مصاحبه از مصاحبه گر بپرسيم؟ و همچنین 15 پرسش متداول که در مصاحبه هاي استخدامي مطرح می شود و خیلی از کارجویان از آن بی اطلاع هستند و نحوه پاسخگویی به آن ها مطرح شده است که خیلی می تواند برای کارجویان مفید واقع گردد. در این آموزش علاوه بر موارد بالا، نحوه نوشتن طرح تجاری (طرح توجیهی) برای کارآفرینان و اینکه طرح تجاری بایستی چند صفحه باشد؟؟؟ طرح تجاری چه چیزهایی را بایستی در برگیرد؟؟؟ و... نیز بیان شده است.

8 خطای ساده برای آن که از محل کار خود اخراج شوید و حرف هايی که نبايد در محيط کار گفت و همچنین آشنايي با روش های کاهش استرس کاری از جمله نکات مهمی است که در بخش دیگری از این پکیج به آن پرداخته شده است و بطور کلی این پکیج آموزشی برای افرادی که به دنبال کار هستند، افرادی که در شرکتی مشغول کار هستند و می خواهند کار خود را حفظ کنند و یا ترفیع رتبه بگیرند و همچنین افرادی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید (کارآفرینی) می باشند، خیلی می تواند مفید واقع گردد. یادتان باشد که قیمت این محصول حتی از قیمت یک پیتزا هم کمتر است که شما به راحتی می توانید بخرید. آیا خرید یک پیتزا برای آینده شما مهم تر است یا سرمایه گذاری برای تضمین موفقیت شغلی شما و کسب کار عالی برای یک عمر؟

 انتخاب با خود شماست دوست عزیز

این آموزش منبعی کامل برای آمادگی در آزمون های مصاحبه و حضوری می باشد و برای آزمون های مصاحبه بانک ها، آموزش و پرورش، ارتش و دیگر آزمون های دولتی و حتی شرکت های خصوصی مناسب است با مطالعه قبولی خود را نهایی و حتمی کنید. مطالب این آموزش آن قدر مهم و کاربردی است که آرزو می کنید ای کاش زودتر آن را کشف می کردید تا خیلی زودتر صاحب کار و شغل مورد دلخواه خود شوید.

سوالات پر تکرار مصاحبه شغلی و نحوه جواب دادن

سوالات پر تکرار مصاحبه شغلی و نحوه جواب دادن مشتمل بر 120 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، با فرمت pdf جهت دانلود قرار داده شده است.

جهت خرید سوالات پر تکرار مصاحبه شغلی و نحوه جواب دادن به مبلغ فقط 30000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
سوالات پر تکرار مصاحبه شغلی و نحوه جواب دادن
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
120 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...