انیمیشن سازی مونتاژ قطعات در کتیا

Animation of assembly parts in the CATIA DMU Fitting Simulator Environment

از {{model.count}}
8,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مطمئناً با تهيه مدل انفجاري آشنا هستيد. در مدل انفجاري، قطعات به صورت خودكار از هم باز مي شوند تا در تهيه نقشه و ليست قطعات يك ماشين از آنها استفاده شود. اما در CATIA V5 باز شدن قطعات به صورت حرفه اي انجام مي شود. در محیط DMU Fitting Simulator نرم افزار کتیا، با ايجاد مسيرهاي سه بعدي در محيط مجازي نرم افزار، عمليات قرار گرفتن قطعات بر روي هم و در محل مناسب به صورت انيميشن نشان داده مي شود. با استفاده از محیط DMU Fitting Simulator مديريت مونتاژ ماشين آلات بزرگ با حجم بالاي قطعات تسهيل و باعث كاهش هزينه هاي ناشي از خطاي انساني مي شود. محیط DMU Fitting Simulator نه تنها در مونتاژ قطعات بلكه در واحدهاي سرويس و نگه داري تعميرات ماشين آلات مي باشد برنامه ريزي كند. اگر هدف، باز كردن قطعات يك هواپيما براي سرويس و تعميرات ساليانه آن باشد وجود يك راهنماي ديجيتال كه مجموعه عمليات باز يا بسته شدن قطعات را به صورت متحرك نمايش مي دهد به صورت معني داري در كاهش زمان، هزينه و خطاي انساني موثر است. امروزه در واحد هاي سرويس و نگهداري كاتالوگ هاي حجيم جاي خود را به لپ تاپ هاي همراه تكنسين ها داده اند. از فايل هاي ايجاد شده در محیط DMU Fitting Simulator براي آموزش نيروي انساني و همچنين در واحدهاي بازاريابي و فروش براي ارائه يك نمايش تاثيرگذار به تامين كنندگان استفاده مي شود.

اين نوع متحرك سازي را مي توان به نوشتن يك سناريو براي ساخت يك فيلم سينمايي تشبيه كرد. در اين سناريو طراح مشخص مي كند كه هر قطعه هر زمان در كدام نقطه از فضا قرار داشته باشد و چه مسيري براي رسيدن به هدف طي شود. فرمان Path Finder به طراح براي يافتن بهترين مسير براي بازكردن يك مجموعه مونتاژي كمك مي كند. اين ابزار به صورت خودكار منطقي ترين مسير را براي متحرك سازي مونتاژ و دمونتاژ شدن يك مجموعه مونتاژي انتخاب مي كند. در شبيه سازي باز كردن مجموعه اگر قطعه مورد نظر در مسير جابجايي اش به قطعات ديگر برخورد كند سيستم با يك اخطار صوتي يا باز داشتن قطعه از حركت يا شاخص كردن قطعاتي كه به هم بر مي خورند كاربر را از نحوه و محل برخورد مطلع مي سازد. استفاده از امكان Swept Volume در محیط DMU Fitting Simulator نيز وجود دارد اما در اينجا اين حجم با استفاده از مكان هندسي قطعه در حال مونتاژ ايجاد مي شود. بررسي نحوه مونتاژ يا دمونتاژ شدن يك دستگاه بسيار مهم است؛ چه بسا با اين شبيه سازي عدم امكان اجراي اين عمليات در دنياي واقعي مشخص شود و همين امر باعث تغيير طراحي يك قطعه يا مجموعه اي از قطعات شود. "طراحي براي مونتاژ " و "طراحي براي تعمير و نگهداري" در كنار "طراحي براي ساخت" اصول مهمي هستند كه بايد در طراحي محصول مد نظر طراح قرار گيرند. دسترسي آسان به برخي از قطعات در طراحي يك محصول مهم است...

در این ویدئو آموزشی، نحوه ایجاد انیمیشن از مراحل مونتاژ و دمونتاژ چندین قطعه در محیط DMU Fitting Simulator نرم افزار CATIA به صورت گام به گام و بطور کامل با کیفیت خوب (به مدت 14 دقیقه) به کاربر آموزش داده می شود.

* توجه: لازم به ذکر است که علاوه بر ویدئو آموزشی بالا، فایل pdf راهنمای (help) آموزش محیط DMU Fitting Simulator نرم افزار کتیا (443 صفحه، به زبان انگلیسی) نیز جهت دانلود قرار داده شده است.

جهت خرید ویدئو و کتاب آموزشی نحوه ایجاد انیمیشن از مراحل مونتاژ و دمونتاژ چندین قطعه در محیط DMU Fitting Simulator نرم افزار CATIA به مبلغ استثنایی فقط 8000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر محصولات مشابه و فروشگاه ها مقایسه نمایید!!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...