محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با AutoCAD Land Desktop

AutoCAD Land Desktop

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

منظور از خاكبرداري و گودبرداري عبارتست از برداشت خاك هاي محوطه، گودبرداري پي ساختمان ها و محل ابنيه فني تأسيسات، برداشت خاك از منابع قرضه با وسايل، تجهيزات و ماشين‌آلات مورد تأييد تا تراز و رقوم هاي خواسته شده در نقشه‌هاي اجرايي و دستورالعمل هاي دستگاه نظارت...

منظور از خاكبرداري و گودبرداري عبارتست از برداشت خاك هاي محوطه، گودبرداري پي ساختمان ها و محل ابنيه فني تأسيسات، برداشت خاك از منابع قرضه با وسايل، تجهيزات و ماشين‌آلات مورد تأييد تا تراز و رقوم هاي خواسته شده در نقشه‌هاي اجرايي و دستورالعمل هاي دستگاه نظارت. قبل از انجام هرگونه عمليات خاكي، پيمانكار موظف است كروكي محل اجراي عمليات را دقيقاً با حضور نمايندگان دستگاه نظارت و كارفرما، برداشت و صورت جلسه نمايد و قبل از شروع عمليات و با توجه به برنامه زمان بندي پروژه و نحوه اجراي كار، نوع و تعداد ماشين‌آلات را به تأييد دستگاه نظارت برساند، اجراي هرگونه عمليات خاكي بدون تأييد كلي و مرحله‌اي دستگاه نظارت، به هيچ وجه مجاز نمي‌باشد. شروع و تداوم عمليات خاكي، بايد طبق برنامه زمان بندي پيش‌بيني شده به طور پيوسته ادامه يابد، به علاوه پس از انجام عمليات خاكي در هر قسمت، بايد عمليات بعدي ساختماني، بلافاصله آغاز و به ترتيب پيش‌بيني شده در برنامه زماني ادامه يابد.

محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با AutoCAD Land Desktop یک آموزش مفید و کاربردی از نرم افزار طراحی رشته عمران و راهسازی است. همچنین به همراه این آموزش می توانید 3 آموزش از نرم افزار اتوکد لند AutoCAD Land با فرمت pdf را نیز دانلود نمایید. مجموعه آموزش ها مشتمل بر 181 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، با فرمت PDF، گردآوری شده است.

در این پکیج کاربران قادر خواهند بود موارد زیر را دانلود نمایند:

  • آموزش انجام یک پروژه راهسازی در نرم افزار AutoCAD Land Desktop (65 دقیقه)
  •  محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با AutoCAD Land Desktop (با فرمت pdf)

محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با نرم افزار اتوکد لند 

جهت خرید آموزش محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با AutoCAD Land Desktop به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!

عنوان فایل:
محاسبه حجم عملیات خاکبرداری و خاکریزی با AutoCAD Land Desktop
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: فارسی
تعداد صفحات: 181 صفحه
عنوان فایل 2:
آموزش انجام یک پروژه راهسازی در نرم افزار AutoCAD Land Desktop
فرمت فایل: MP4
زبان ویدیو: فارسی
مدت زمان: 65 دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...