طراحی پارامتریک چرخ دنده ساده با استفاده از فرمول نویسی در نرم افزار کتیا

Parametric design of simple gears using formulation in CATIA

از {{model.count}}
15,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پارامتریک بودن، امتیازی است که CATIA را در کنار داشتن ابزار قدرتمند برای ایجاد سطوح و مدل هایی با رویه پیچیده از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار کرده است. امتیازی که در نرم افزارهایی که قابلیت ساخت چنین مدل هایی را دارند کمتر به چشم می خورد. به عنوان مثال در نرم افزار Mechanical برای ایجاد مدل های سطح درخت طراحی ایجاد نمی شود و مدل ها پارامتریک نیستند. در نرم افزارهای طراحی مکانیکی عملیاتی پارامتریک است که در درخت طراحی ثبت شود و قابل ویرایش باشد. یکی از خصوصیات این محیط امکان تبدیل مدل سطح به مدل صلب است. این بدان معنی است که اگر طراح به این نتیجه رسید که ایجاد یک مدل صلب با مجموعه فرمان های Part Design امکان پذیر نیست می تواند تمام یا بخشی از طرح خود را در Wireframe & Surface Design ایجاد نماید و سپس آن را به یک مدل یکپارچه صلب تبدیل کند. البته این امکان به صورت عکس یعنی تبدیل مدل صلب به مدل سطح نیز وجود دارد. این قابلیت طراحی را Hybrid Design می نامد و مدل های حاصل نیز به Hybrid Model مشهور است. در این مطلب قصد داریم طراحی چرخدنده ساده با استفاده از فرمول نویسی (طراحی پارامتریک) در نرم افزار کتیا را ارائه نماییم.

آموزش طراحی پارامتریک چرخ دنده ساده با استفاده از فرمول نویسی در نرم افزار کتیا مشتمل بر 25 صفحه، تایپ شده، با فرمت pdf، به همراه تصاویر رنگی گردآوری شده است.

جهت خرید آموزش طراحی پارامتریک چرخ دنده ساده با استفاده از فرمول نویسی در نرم افزار کتیا به مبلغ فقط 15000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

parametric design of simple gears using formulation in catia_1598597110_42503_8469_1668.zip     3.91 MB

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...