ایجاد فایل Template یا کاتالوگ در CATIA

Creating a Template File or Catalog in CATIA

15,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کاربران کلیه نرم افزارهای طراحی بر این امر واقفند که فرق یک کاربر حرفه ای و آماتور در مدت زمان انجام کار (پروژه) می باشد و در نتیجه بهترین نرم افزار، نرم افزاری است که بتواند کار (پروژه) را در زمان کمتر، با ابزارها (امکانات) و انعطاف پذیری (راحتی) بیشتر تحویل نماید...

کاربران کلیه نرم افزارهای طراحی بر این امر واقفند که فرق یک کاربر حرفه ای و آماتور در مدت زمان انجام کار (پروژه) می باشد و در نتیجه بهترین نرم افزار، نرم افزاری است که بتواند کار (پروژه) را در زمان کمتر، با ابزارها (امکانات) و انعطاف پذیری (راحتی) بیشتر تحویل نماید. به عنوان مثال اگر شما به طور روزمره از یک فرمت نامه اداری در یک اداره خاص استفاده می نمایید که این فرمت شامل خط کشی، تاریخ، فرستنده، گیرنده، پاورقی و ... است که در نرم افزار Word  به صورت فایل تمپلیت (Template) ذخیره می نمایید، تا برای نوشتن نامه های جدید نیازی به دوباره کاری و اتلاف وقت زیاد نباشد. در واقع فرمت نامه شما همیشه ثابت و فقط متن و موضوع آن را عوض می نمایید.

مقدمه بالا حاکی از آن است که در نرم افزار پیشرفته CATIA نیز می توانیم فایل های تمپلیت (Template) ایجاد نموده تا در زمان ایجاد قطعات و مجموعه های مونتاژی نیازی به دوباره کاری نداشته باشیم و در نتیجه زمان رو به نفع خودمون ذخیره نماییم. در نرم افزار کتیا امکان ایجاد فایل تمپلیت به صورت مستقیم وجود ندارد، به عنوان مثال در نرم افزار Solidwork شما می توانید فایل طراحی خود را به صورت مستقیم با فرمت تمپلیت (Template) ذخیره نموده و هر زمان که دوباره به آن نیاز داشتید می توانید از آن فایل به عنوان فایل مبنا استفاده نمایید. در نرم افزار پیشرفته کتیا قابلیت جالبی به نام کاتالوگ سازی وجود دارد. با استفاده از قابلیت کاتالوگ سازی کتیا شما قادر خواهید بود فایل هایی که در نرم افزار کتیا بعدها دوباره به آن نیاز دارید را به این کاتالوگ اضافه نموده و بعدها نیاز به دوباره کاری نداشته باشید.


در این آموزش نحوه ایجاد فایل Template یا کاتالوگ در CATIA به صورت گام به گام (11 دقیقه با کیفیت عالی)، به کاربر آموزش داده می شود.

ایجاد فایل تمپلیت یا کاتالوگ در نرم افزار کتیا

جهت خرید آموزش ایجاد فایل Template یا کاتالوگ در CATIA به مبلغ فقط 15000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

 !!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
ایجاد فایل Template یا کاتالوگ در CATIA
فرمت فایل:
EXE
زبان ویدیو:
فاقد صدا
مدت زمان:
11 دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...