کتاب آموزش ماکرونویسی در اگسل (Microsoft Excel 2019 VBA and Macros) نام یک کتاب الکترونیکی جدید برای آن دسته از عزیزانی است که می‌خواهند مفاهیم وی بی ای (VBA) و ماکرونویسی در اکسل را از سطوح مقدماتی تا پیشرفته به طور یکجا در اختیار داشته باشند. در این کتاب آموزشی، شما آموزش خواهید دید که چطور صفحات گسترده اکسل خود را به شکلی حرفه‌ای در آورده و دیتای درون آن را با سهولت و انعطاف‌پذیری بیشتری نگهداری کنید. وی‌بی‌ای، یک زبان برنامه‌نویسی برای اکسل و سایر برنامه‌های آفیس است که شباهت فراوانی به ویژوال بیسیک دارد. با استفاده از این زبان، کاربران می‌توانند برای نرم افزار اکسل، ماکروهایی کاربردی نوشته و در بستر برنامه آن‌ها را مورد استفاده قرار دهند.

مجموعه آموزش‌های مهندسی مکانیک
مجموعه آموزش‌های مهندسی کنترل
مجموعه آموزش‌های مهندسی تاسیسات

این روزها، از نرم افزار اکسل در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به ذخیره اطلاعات مخاطبین، نمرات دانشجویان، بودجه‌بندی و پیش‌بینی طی دوره‌های مالی، تحلیل علمی داده‌ها، ایجاد نمودار از پایگاه‌های داده و … اشاره کرد. با گسترش کاربرد اکسل در حوزه‌های مختلف، نیاز به خودکارسازی بخشی از این ابزار به طور جدی مطرح شد و این دقیقا همان چیزی است که با استفاده از ماکروها و زبان وی‌بی‌ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این کتاب آموزشی، سعی بر آن است که تمامی مفاهیم آموزشی مرتبط با این مهارت در اکسل به شما آموزش داده شود تا به آسانی بتوانید ماکروهای خود را ایجاد و مدیریت کنید.

کتاب آموزش ماکرونویسی در اکسل 2019 (Microsoft Excel 2019 VBA and Macros)، مشتمل بر 1516 صفحه، به زبان انگلیسی، نویسنده Bill Jelen, Tracy Syrstad، به همراه تصاویر، با فرمت pdf، گردآوری شده است.

جهت دانلود رایگان کتاب آموزش ماکرونویسی در اکسل 2019 (Microsoft Excel 2019 VBA and Macros)، بر لینک زیر کلیک نمایید:

اگر به فراگیری مباحث مشابه مطلب بالا علاقه‌مند هستید، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

مجموعه آموزش‌های مهندسی متالورژی و مواد
مجموعه آموزش‌های مهندسی عمران
مجموعه آموزش‌های مهندسی برق
مجموعه آموزش‌های مهندسی جوش
مجموعه آموزش‌های مهندسی خودرو
مجموعه آموزش‌های مهندسی ساخت و تولید