آموزش گریتینگ

Grating

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

امروزه سطوح مشبک فلزی یا شبکه های فولادی که به اصطلاح و معنای لاتین، گریتینگ نامیده می شوند، کاربرد وسیعی پیدا کرده است. به نحوی که کارشناسان، پس از مشاهده محاسن استفاده از گریتینگ در صنعت، تصمیم گرفتند تا از گریتینگ در تکمیل یا بهینه سازی طراحی شهر و ساختمان سازی و صنایع نیز بهره مند شوند. ساختار گریتینگ (صفحات مشبک فلزی) به دلیل شکل خاص و گریل مانند خود، قابلیت تحمل بار و نیروی بالا و وزن کمتر نسبت به سازه های هم رده خود را دارا می باشد...

امروزه سطوح مشبک فلزی یا شبکه های فولادی که به اصطلاح و معنای لاتین، گریتینگ نامیده می شوند، کاربرد وسیعی پیدا کرده است. به نحوی که کارشناسان، پس از مشاهده محاسن استفاده از گریتینگ در صنعت، تصمیم گرفتند تا از گریتینگ در تکمیل یا بهینه سازی طراحی شهر و ساختمان سازی و صنایع نیز بهره مند شوند. ساختار گریتینگ (صفحات مشبک فلزی) به دلیل شکل خاص و گریل مانند خود، قابلیت تحمل بار و نیروی بالا و وزن کمتر نسبت به سازه های هم رده خود را دارا می باشد. همچنین عبور نور و عدم تجمع زباله های صنعتی در کف کارخانه  ها از دیگر محاسن گریتینگ می باشد. گریتینگ در واقع نوعی شبکه فولادی یا فایبر گلاس می باشد که با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه های مشابه به عنوان یکی از پر کاربردترین انتخاب ها جهت پوشش کف (walk way) و پله کارخانه ها و ساختمان های شهری شناخته شده است.

گریتینگ یا همان صفحات مشبک فلزی را با استفاده از تسمه یا میلگرد تولید می کنند. به عنوان مثال گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه در چهار پهلوی تابیده شده. که در این بین بیشترین کاربرد را گریتینگ تسمه در میلگرد داشته است. آن هم به علت وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با گریتینگ تسمه در تسمه و نیز سرعت بالاتر پروسه تولید این نوع گریتینگ.

مهندسی مکانیک
مهندسی عمران
آموزش جوش، بازرسی عیوب و دستورالعمل لوله های انتقال نفت و گاز

آموزش گریتینگ (Grating) مشتمل بر 29 صفحه، به زبان فارسی، تایپ شده، به همراه تصاویر، با فرمت pdf و word جهت دانلود قرار داده شده است.

* توجه: لازم به ذکر است که به همراه فایل آموزش بالا، موارد زیر نیز جهت دانلود قرار داده شده است:

  • Metal Bar Grating Manual
  • Heavy Duty Metal Bar Grating Manual
  • Welding Standards for Fabrication of Steel, Stainless Steel and Aluminum Bar Grating
  • Standard Specification of Zinc Coating
  • نرم افزار محاسبات وزن گریتینگ میلگردی و گریتینگ تسمه در تسمه (با فرمت  Excel): در این نرم افزار کافی است مشخصات گریتینگ مد نظر را در قسمت های زرد رنگ بر حسب میلیمتر وارد نموده، سپس وزن گریتینگ بر حسب kg محاسبه خواهد شد

گریتینگ

جهت خرید آموزش گریتینگ به همراه فایل های پیوست به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل 1:
آموزش گریتینگ (Grating)
فرمت فایل: pdf و word
زبان نگارش فایل: فارسی
تعداد صفحات: 29 صفحه
عنوان فایل 2:
Metal Bar Grating Manual
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: انگلیسی
تعداد صفحات: 32 صفحه
عنوان فایل 3:
Heavy Duty Metal Bar Grating Manual
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: انگلیسی
تعداد صفحات: 73 صفحه
عنوان فایل 4:
Welding Standards for Fabrication of Steel, Stainless Steel and Aluminum Bar Grating
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: انگلیسی
تعداد صفحات: 17 صفحه
عنوان فایل 5:
Standard Specification of Zinc Coating
فرمت فایل: pdf
زبان نگارش فایل: انگلیسی
تعداد صفحات: 9 صفحه
عنوان فایل 6:
نرم افزار محاسبات وزن گریتینگ میلگردی و گریتینگ تسمه در تسمه
فرمت فایل: Excel
در این نرم افزار کافی است مشخصات گریتینگ مد نظر را در قسمت های زرد رنگ بر حسب میلیمتر وارد نموده، سپس وزن گریتینگ بر حسب kg محاسبه خواهد شد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...