پروژه قلاويزكاري در قالب

In Die Tapping

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تكنولوژي قلاويزكاري درون قالب، از زماني كه نخستين متد قلاويزكاري قالب در واحد هاي صنعتي از نيمه ي دهه ي 70 شروع شده بود تاكنون پيشرفت زيادي كرده است. سرعت ها افزايش پيدا كرده و احتياج به نگهداري كاسته شده و همچنین روش هاي طراحي نيز تغيير پيدا كرده است. در گذشته به ندرت سرعت قلاويزكاري درون قالب بيشتر از 100 ضربه (كورس) در دقيقه بوده و هنگام رسيدن به اين سرعت نياز به نگهداري مكرر و زياد لازم مي شد...

تكنولوژي قلاويزكاري درون قالب، از زماني كه نخستين متد قلاويزكاري قالب در واحد هاي صنعتي از نيمه ي دهه ي 70 شروع شده بود تاكنون پيشرفت زيادي كرده است. سرعت ها افزايش پيدا كرده و احتياج به نگهداري كاسته شده و همچنین روش هاي طراحي نيز تغيير پيدا كرده است. در گذشته به ندرت سرعت قلاويزكاري درون قالب بيشتر از 100 ضربه (كورس) در دقيقه بوده و هنگام رسيدن به اين سرعت نياز به نگهداري مكرر و زياد لازم مي شد. امروزه قلاويزكاري مدرن مي تواند با سرعت بيش از 200 كورس در دقيقه عمليات قلاويززني را انجام دهد و عملا براي ده ها ميليون كورس حركتي هيچ نگهداري نياز نخواهد بود. قطعات اوليه كه در قالب قلاويز مي شدند معمولا به صورت تخت بوده و بالابري مواد اندك بوده و تعداد انبوهي از قطعات مربوط به صنعت برق مي بود. امروزه با ابداع اسپيندل هاي چندگانه (مركب)، پيشرونده هاي سريع، هدايت گرهاي نوار قطعات به صورت سرو (فرمانيار) و آخرين متدهاي سرو هدايت گر نوار در واحدها، انواع قطعات را مي توان به صورت قالبي قلاويزكاري نمود.

پروژه قلاويزكاري درقالب (In Die Tapping) مشتمل بر 46 اسلاید، تایپ شده، به همراه تصاویر رنگی و جداول، به زبان فارسی، با فرمت Powerpoint جهت دانلود قرار داده شده تا به راحتی کاربر بتواند آن را به میل خود در صورت نیاز ویرایش نماید.

قلاويزكاري در قالب

جهت خرید پروژه قلاويزكاري در قالب به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

 !!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
پروژه قلاويزكاري در قالب
فرمت فایل:
powerpoint
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد اسلاید:
46 اسلاید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...