مدل سازی مونتاژ و شبیه سازی چرخ دنده مخروطی در SolidWorks

Modeling, assembly and simulation of conical gear in SolidWorks

20,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

چرخ دنده وسيله اي برای انتقال مكانيكي توان يا حركت بين محورهاي متوازي، متقاطع يا متنافر است. با اينكه معمولا چرخ دنده ها به دلیل اینکه در بیشتر موارد به منظور رعایت ایمنی درون پوشش های فیزیکی قرار می گیرند و از نظر پنهان می باشند، مهمترين عنصر مكانيكي تمدن بشري بوده و حتي اهميت شان از چرخ هم بيشتر است، زيرا بيشتر چرخ ها بدون نيروی دريافتی از چرخ دنده ها قابل حركت نيستند...

چرخ دنده وسيله اي برای انتقال مكانيكي توان يا حركت بين محورهاي متوازي، متقاطع يا متنافر است. با اينكه معمولا چرخ دنده ها به دلیل اینکه در بیشتر موارد به منظور رعایت ایمنی درون پوشش های فیزیکی قرار می گیرند و از نظر پنهان می باشند، مهمترين عنصر مكانيكي تمدن بشري بوده و حتي اهميت شان از چرخ هم بيشتر است، زيرا بيشتر چرخ ها بدون نيروی دريافتی از چرخ دنده ها قابل حركت نيستند.


آموزش مدل سازی مونتاژ و شبیه سازی چرخ دنده مخروطی در SolidWorks مشتمل بر 25 دقیقه، به زبان فارسی به ترتیب زیر گردآوری شده است:

  • مدل سازی، مونتاژ و شبیه سازی دو چرخ دنده مخروطی با زاویه محوری 60 درجه در نرم افزار SolidWorks و GearTrax
  • طراحی چرخ دنده کرانویل (Crown Wheel) در نرم افزار SolidWorks

با نصب نرم افزار الحاقی GearTrax به راحتی می توانید انواع چرخ دنده های مورد نیاز خود را طراحی نمایید. اگر تعداد دندانه و مدول را بدانید هر چرخ دنده ای را به راحتی و اتومات برای خود مدل سازی می نمایید. در ادامه نیز در محیط شبیه سازی نرم افزار SolidWorks می توانید به آن حرکت و انیمیشن بدهید. بطوریکه الکتروموتور فرضی به چرخ دنده وارد می شوند و چون در محیط اسمبلی قید چرخ دنده را اعمال نموده ایم، چرخ دنده ها برحسب دور بطور واقعی حرکت می نمایند.

طراحی، مونتاژ و شبیه سازی چرخدنده مخروطی در نرم افزار سالیدورکس

جهت خرید آموزش مدل سازی مونتاژ و شبیه سازی چرخ دنده مخروطی در SolidWorks به مبلغ فقط 20000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!  

عنوان فایل:
مدل سازی مونتاژ و شبیه سازی چرخ دنده مخروطی در SolidWorks
فرمت فایل:
MP4
زبان ویدیو:
فارسی
مدت زمان:
25 دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...