کتاب آموزش اگسل 2019، آشنایی با فرمول‌ها و توابع (Microsoft Excel 2019 Formulas and Functions, First Edition) اولین ویرایش از کتاب محبوب و مفید آموزش اگسل برای افرادی است که می‌خواهند مهارت خود در زمینه کار با اکسل 2019 را تقویت کنند. این کتاب، شامل محتوایی غنی و ارزشمند برای آموزش اکسل 2019 به کاربران است که از مفاهیم مقدماتی تا پیشرفته از نحوه کار با این ابزار محبوب را در خود جای داده است. یکی از مهم‌ترین مهارت‌های کاری در نرم افزار اکسل، آشنایی با نحوه فرمول‌نویسی و کار با توابع این نرم افزار است که از طریق منابع مختلف می‌توان نحوه کار با آنان را فرا گرفت. کتاب آموزشی جدیدی که در این مطلب از سایت برتر فایل برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، سعی می‌کند تا جدیدترین نسخه از مایکروسافت اکسل را به صورت کامل و مفصل به شما مخاطبان آموزش دهد.

مجموعه آموزش‌های مهندسی پزشکی
مجموعه آموزش‌های مهندسی صنایع
مجموعه آموزش‌های مهندسی رباتیک

از ویژگی‌های اصلی اکسل 2019 می‌توان به امکان ساخت صفحات گسترده با خصوصیاتی انعطاف‌پذیر اشاره کرد که می‌تواند بسیاری از مشکلات کسب و کارها را حل کرده و راهکارهایی قابل اطمینان را به صاحبان کسب و کار ارائه کند. نویسنده این کتاب آموزشی، با سال‌ها تجربه در زمینه کار با این محصول قدرتمند سعی می‌کند تا شما را از نگاهی نزدیک‌تر با فرمول‌ها، توابع و تازه‌ترین قابلیت‌ها در پردازش و استفاده از داده‌ها در اکسل آشنا کند. وجود ده‌‌ها مثال عملی در محتوای این کتاب، سبب می‌شود که مخاطب به شکلی اصولی با مفاهیم آشنا شده و از این مهارت در زمینه‌های کاری خود بهره ببرد.

کتاب آموزش اکسل 2019، آشنایی با فرمول‌ها و توابع (Microsoft Excel 2019 Formulas and Functions)، مشتمل بر 1246 صفحه، به زبان انگلیسی، نویسنده Paul McFedries، به همراه تصاویر، با فرمت pdf، گردآوری شده است.

جهت دانلود رایگان کتاب آموزش اکسل 2019، آشنایی با فرمول‌ها و توابع (Microsoft Excel 2019 Formulas and Functions)، بر لینک زیر کلیک نمایید:

اگر به فراگیری مباحث مشابه مطلب بالا علاقه‌مند هستید، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

مجموعه آموزش‌های مهندسی برق
مجموعه آموزش‌های مهندسی عمران
مجموعه آموزش‌های مهندسی مکانیک
مجموعه آموزش‌های مهندسی ساخت و تولید
مجموعه آموزش‌های مهندسی جوش
مجموعه آموزش‌های مهندسی متالورژی و مواد