برنامه المان چهار گرهی تنش و کرنش مسطح در MATLAB

Application of quadratic element of flat stress and flat strain in Matlab

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مقصود اصلي در نوشتن اين برنامه تهيه يك بسته نرم افزاري كوچك بوده كه بتواند با استفاده از المان Q4 سازه هايي كه متشكل از اين المان هستند را تحليل نمايد و با مقايسه با ديگر برنامه هاي جامع تحليل المان محدود بتوان قضاوتي در مورد عملكرد آنها داشت. اين برنامه قابليت مدل سازي هر نوع سازه اي را كه متشكل از اين المان باشد را دارد...

مقصود اصلي در نوشتن اين برنامه تهيه يك بسته نرم افزاري كوچك بوده كه بتواند با استفاده از المان Q4 سازه هايي كه متشكل از اين المان هستند را تحليل نمايد و با مقايسه با ديگر برنامه هاي جامع تحليل المان محدود بتوان قضاوتي در مورد عملكرد آنها داشت. اين برنامه قابليت مدل سازي هر نوع سازه اي را كه متشكل از اين المان باشد را دارد.


پروژه برنامه المان چهار گرهی تنش و کرنش مسطح در MATLAB مشتمل بر 38 صفحه با فرمت pdf، تایپ شده، به زبان فارسی، به همراه روابط ریاضی در محیط نرم افزار MATLAB به ترتیب زیر گردآوری شده است:

  • روابط المان مربعی چهار گرهی
  • برنامه مربوط به المان چهار گرهی تحت زبان MATLAB
  • حل مثال عددی

برنامه المان چهار گرهی تنش مسطح و کرنش مسطح در نرم افزار متلب

جهت خرید پروژه برنامه المان چهار گرهی تنش و کرنش مسطح در MATLAB به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

 !!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر محصولات مشابه و فروشگاه ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
برنامه المان چهار گرهی تنش و کرنش مسطح در MATLAB
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
38 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...