کتاب آموزش اگسل 2019 (Excel 2019 Bible) نام یک کتاب مرجع فوق‌العاده برای یادگیری شیوه کار با مایکروسافت اگسل 2019 (Microsoft Excel 2019) و مهارت‌های مربوط به آن است. فرقی نمی‌کند که شما یک آماتور در دنیای اکسل باشید و یا اینکه با قسمت‌هایی از این نرم افزار آشنایی داشته و یا حتی اینکه یک حرفه‌ای کامل در آن باشید؛ زیرا که مفاهیم آموزشی این نرم افزار به گونه‌ای است که با هر بار مطالعه آن می‌توانید نکته جدیدی را یاد گرفته و به مهارت‌های خود بیفزایید. این کتاب آموزشی، در فروشگاه الکترونیکی آمازون، توانسته به امتیاز بالایی از سوی مخاطبین دست پیدا کند و همین امر، نمایانگر محتوای آموزشی ارزشمند آن است.

مجموعه آموزش‌های مهندسی عمران
مجموعه آموزش‌های مهندسی برق
مجموعه آموزش‌های مهندسی مکانیک

این کتاب آموزشی را می‌توان یک مرجع جامع و بسیار عالی برای یادگیری مایکروسافت اکسل 2019 به شمار آورد. از آنجا که به تازگی نسخه جدید محصول قدرتمند مایکروسافت آفیس 2019 در زمینه مدیریت و ساخت صفحات گسترده اکسل (Excel) معرفی و به بازار عرضه شده است، احتمال دارد که شما نیز به مانند شمار بسیاری از کاربران، هنوز با قسمت‌های بسیاری از این برنامه نا آشنا باشید. این کتاب جامع، سعی بر آن دارد تا از مفاهیم ابتدایی شروع کرده و شما را به طور دقیق با کلیه امکانات اصلی و جدید در این نرم افزار آشنا سازد.

کتاب کتاب آموزش اگسل 2019 (Excel 2019 Bible)، مشتمل بر 1089 صفحه، به زبان انگلیسی، نویسنده John Walkenbach, Richard Kusleika, Michael Alexander، به همراه تصاویر، با فرمت pdf، گردآوری شده است.

جهت دانلود رایگان کتاب آموزش اگسل 2019 (Excel 2019 Bible)، بر لینک زیر کلیک نمایید:

اگر به فراگیری مباحث مشابه مطلب بالا علاقه‌مند هستید، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

مجموعه آموزش‌های مهندسی رباتیک
مجموعه آموزش‌های مهندسی کنترل
مجموعه آموزش‌های مهندسی پزشکی
مجموعه آموزش‌های مهندسی متالورژی و مواد
مجموعه آموزش‌های مهندسی ساخت و تولید
مجموعه آموزش‌های مهندسی تاسیسات