کتاب فارسی آموزش اکسل 2019 یک مرجع آموزشی پرمحتوا برای افرادی است که می‌خواهند با تازه‌ترین قابلیت‌ها در اکسل 2019 (Excel 2019) آشنا شوند. در حال حاضر، نزدیک به چهار دهه از عمر مجموعه آفیس و نرم افزار اکسل گذشته و در این سال‌ها، اکسل به امکانات فوق‌العاده‌ای ارتقا یافته که بسیاری از شما مخاطبین عزیز با آن‌ها آشنایی دارید. کمپانی مایکروسافت برای تصاحب کامل بازار در زمینه نرم افزارهای صفحه گسترده، هر چند سال یک بار مجموعه جدیدی از آفیس را عرضه کرد که چندی پیش نیز شاهد عرضه تازه‌ترین نسخه این مجموعه یعنی آفیس 2019 (Office 2019) بودیم.

مجموعه آموزش‌های مهندسی برق
مجموعه آموزش‌های مهندسی صنایع
مجموعه آموزش‌های مهندسی رباتیک

کتاب آموزشی جدیدی که در این مطلب از سایت برتر فایل برای شما بازدیدکنندگان عزیز و محترم در نظر داریم، یک آموزش کاملا جدید و به روز شده از اکسل 2019 است که تازه‌ترین امکانات این نرم افزار را به زبانی ساده برای شما تشریح می‌کند. در صورتی که شما نیز به تازگی از نسخه‌های قبلی آفیس به نسخه 2019 بروزرسانی کرده و به دنبال مرجعی جهت یادگیری آفیس 2019 هستید، پیشنهاد می‌کنیم آموزش و یادگیری اکسل 2019 را از طریق این کتاب فارسی دنبال کنید.

کتاب فارسی آموزش اکسل 2019، مشتمل بر 111 صفحه، به زبان فارسی، نویسنده دکتر سعید فعال، به همراه تصاویر، با فرمت pdf، گردآوری شده است.

جهت دانلود رایگان کتاب فارسی آموزش اکسل 2019، بر لینک زیر کلیک نمایید:

اگر به فراگیری مباحث مشابه مطلب بالا علاقه‌مند هستید، آموزش‌هایی که در ادامه آمده‌اند نیز به شما پیشنهاد می‌شوند:

مجموعه آموزش‌های مهندسی جوش
مجموعه آموزش‌های مهندسی خودرو
مجموعه آموزش‌های مهندسی کنترل
مجموعه آموزش‌های مهندسی مکانیک
مجموعه آموزش‌های مهندسی تاسیسات
مجموعه آموزش‌های مهندسی ساخت و تولید