برنامه ریزی فرآیندهای ساخت

Planning manufacturing processes

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در جهان صنعتی امروز و با توجه به پیشرفت ها و رقابت های موجود در بازارهای جهانی دیگر روش های سنتی که از عهده یک سرپرست شرکت و یا یک کارگر ماهر بر می آمد جوابگوی نیاز محصولات امروزی نمی باشد. امروزه دیگر برنامه ریزی فرآیندهای ماشین کاری کار ساده ای نمی باشد و نیاز به کار گروهی دارد، بلکه برنامه ریزی در حقیقت روندی می باشد که با سایر بخش های تولید محصول در ارتیاط متقابل و تنگاتنگ می باشد...

در جهان صنعتی امروز و با توجه به پیشرفت ها و رقابت های موجود در بازارهای جهانی دیگر روش های سنتی که از عهده یک سرپرست شرکت و یا یک کارگر ماهر بر می آمد جوابگوی نیاز محصولات امروزی نمی باشد. امروزه دیگر برنامه ریزی فرآیندهای ماشین کاری کار ساده ای نمی باشد و نیاز به کار گروهی دارد، بلکه برنامه ریزی در حقیقت روندی می باشد که با سایر بخش های تولید محصول در ارتیاط متقابل و تنگاتنگ می باشد. به عنوان مثال یک مهندس ساخت که برنامه ریزی فرآیند ماشینکاری بر عهده اوست بایستی طرح های خوب را از معیوب تمیز دهد و با توجه به شناختی که از توانایی های بخش تولید دارد برای تولید محصول برنامه ریزی نماید.

در این پروژه سعی بر این بوده که اصول برنامه ریزی فرآیند ماشینکاری را شرح داده و خواننده را تا حدود زیادی با مفاهیم و اصول برنامه ریزی فرآیندهای تولید آشنا سازیم. فصل های این پروژه برای فراهم کردن داده ها، اصول و اطلاعات توصیفی در کاربرد روش های ساخت و برنامه ریزی فرآیندهای ماشینکاری یک محصول ارائه شده است.

ماشین کنترل عددی کامپیوتری CNC
مهندسی صنایع
ماشین ابزار تولیدی

پروژه برنامه ریزی فرآیندهای ساخت مشتمل بر 231 صفحه، تایپ شده، به همراه تصاویر، جداول و... با فرمت pdf به ترتیب زیر گردآوری شده است:

  • فصل 1: وظایف مهندسی محصول

این فصل مسائل مربوط به طراحی را بیان می نماید که بر روند تولید اثر می گذارند و چندین سطوح از ملاحظات مربوط به قابلیت تولید یک طرح را شرح می دهد.

  • فصل 2: تحلیل طرح قطعه

این فصل با تحلیل طرح یک محصول آغاز می شود که شامل سطوحی که باید برای مشخصات، استانداردها، ملاحظات و ... بیان می شود.

  • فصل 3: فرآیند نمودن ساخت

این فصل فرآیندهای مورد نیاز که مشخصات فرآیندها و ترتیب شان که یک محصول مطلوب را تولید خواهد کرد را تعریف می نماید.

  • فصل 4: جدول بندی تلرانس

جدول بندی تلرانس که در فصل 4 بیان شده است، برای بازرسی اندازه ها و تلرانس های ساخت ایجاد شده و برای فرآیند کردن یک محصول مفید می باشد.

  • فصل 5: قید و بست قطعه کار

قیود و بست های قطعه کار و تئوری طرح آن که در فصل 5 تشریح شده است، باید با توجه به قطعه کار و نوع فرآیند مربوطه طراحی شود.

  • فصل 6: انتخاب ماشین

این فصل نیز به نحوه انتخاب ماشین با توجه به فرآیندهای ساخت و دیگر مسائل که در این فصل شرح داده شده است می پردازد.

برنامه ریزی فرآیندهای ساخت

جهت خرید پروژه برنامه ریزی فرآیندهای ساخت به مبلغ فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید.

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر فروشگاه ها و محصولات آن ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
برنامه ریزی فرآیندهای ساخت
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
231 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...