علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب

Welding faults, causes of defects and remedies

25,000 تومان

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

با آموزش علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب، به دنیایی از تکنیک‌های صحیح جوشکاری و کاهش خطرات آن وارد شوید. این آموزش جامع به شما کمک می‌کند تا عیوب متداول در جوشکاری را شناسایی کرده و با بهترین روش‌های رفع آنها آشنا شوید. با دانستن علل عیوب جوشکاری و اعمال راهکارهای مناسب، می‌توانید کیفیت کارهای جوشکاری خود را بهبود بخشیده و عملکرد بهتری را به دست آورید...

با آموزش علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب، به دنیایی از تکنیک‌های صحیح جوشکاری و کاهش خطرات آن وارد شوید. این آموزش جامع به شما کمک می‌کند تا عیوب متداول در جوشکاری را شناسایی کرده و با بهترین روش‌های رفع آنها آشنا شوید. با دانستن علل عیوب جوشکاری و اعمال راهکارهای مناسب، می‌توانید کیفیت کارهای جوشکاری خود را بهبود بخشیده و عملکرد بهتری را به دست آورید. این آموزش به زبان ساده و قابل‌فهم تدوین شده است و به صورت PDF برای شما فراهم شده است. منتظر حضور شما در این دوره آموزشی فوق‌العاده هستیم.

با آموزش علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع آن‌ها، به یادگیری مفاهیم کلیدی جوشکاری و بهبود کیفیت کار می‌پردازید. این آموزش جامع شامل موارد زیر است:

 • طبقه‌بندی عیوب جوشکاری
 • معرفی عیوب اصلی جوش، علل پیدایش و رفع آنها
 • کنترل کیفیت و اصول بازرسی در جوشکاری
 • کنترل کیفیت در جوشکاری ساختمان
 • عیوب جوش

این آموزش به شما کمک می‌کند تا با مهارت‌های لازم برای انجام جوشکاری با کیفیت و اصولی آشنا شوید. با داشتن این آموزش در قالب فایل PDF، به راحتی می‌توانید اطلاعات مورد نیاز را مطالعه کرده و به کسب و کار یا حرفه خود ارتقا دهید.

مقدمه آموزش:

در حالی که یکی از نکته نظرها در عملیات جوشکاری کاهش هزینه تمام شده یک اتصال است، اما همزمان و در کنار آن تلاش برای تولید جوش سالم، بدون عیب و نقص می باشد. تا به حال تعداد زیادی کشتی، پل، مخزن و اسکلت های فلزی در اثر ایجاد برخی عیوب در فلز جوش یا منطقه مجاور آن شکسته شده و موجب خسارت مالی و جانی فراوانی گشته اند. جوش ایده آل تقریبا غیر ممکن می باشد و معمولا جوش ها دارای معایبی می باشند. هر کدام از این معایب به جز عیب ترک تا حد معینی بنا به حساسیت کاربردی موضع اتصال مجاز هستند و معمولا قسمت کنترل مرغوبیت از طریق آزمایش های مختلف میزان این عیوب را با استانداردهای مربوطه مقایسه کرده و آنها را قبول یا رد می نماید. عیوب می توانند در اثر عوامل مختلف در طرح اتصال، مناسب نبودن جنس مواد مصرفی (فلز قطعه کار، الکترود، گاز محافظ و...)، پارامترهای جوشکاری (ولتاژ، آمپر، قطبیت اتصال، سرعت و...)، عدم مهارت جوشکار در نحوه انجماد و ساختار میکروسکوپی جوش و منطقه مجاور، وضعیت سطح و مسیر اتصال و یا عملیات ناصحیح پیش گرم یا پس گرم بوجود آیند. در این  مجموعه آموزشی به بررسی این عیوب و راهکارهای جلوگیری از بوجود آمدن عیوب تشریح می گردد.

مهندسی جوش
نقشه کشی صنعتی
مهندسی متالورژی و مواد

علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب مشتمل بر 6 جزوه کاربردی، 187 صفحه، به زبان فارسی، همراه با تصاویر، با فرمت pdf، به ترتیب زیر گردآوری شده است:

 • طبقه بندی عیوب جوشکاری
 • معرفی عیوب اصلی جوش، علل پیدایش و رفع عیوب
 • کنترل کیفیت و اصول بازرسی در جوشکاري
 • كنترل كيفيت در جوشكاري ساختمان
 • عیوب جوش

عیوب جوشکاری، علل پیدایش و راهکارهای رفع عیوب

جهت خرید آموزش علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب به مبلغ استثنایی فقط 25000 تومان و دانلود آن بر لینک افزودن به سبد خرید در پنجره بالا کلیک نمایید

!!لطفا قبل از خرید از فرشگاه اینترنتی برتر فایل قیمت محصولات ما را با سایر محصولات مشابه و فروشگاه ها مقایسه نمایید!!

عنوان فایل:
علل پیدایش عیوب جوشکاری و راهکارهای رفع عیوب
فرمت فایل:
pdf
زبان نگارش فایل:
فارسی
تعداد صفحات:
187 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...